اخبار

اخبار

شنبه 31 شهریور؛ آیین ورودی نودانشجویان سال 1397 دانشگاه تهران برگزار شد

آیین ورودی نودانشجویان سال 1397 دانشگاه تهران، شنبه ۳۱ شهریور، برگزار خواهد شد. در این مراسم که با حضور رئیس، هیئت رئیسه، مدیران و جمعی از استادان دانشگاه و نیز تعدادی از مقامات ارشد علمی و فرهنگی کشور برپا می شود، برنامه های متنوعی در راستای آشنایی هرچه بیشتر نودانشجویان با دانشگاه برگزار شده و دکتر محمود نیلی احمدآبادی، رئیس دانشگاه با این دانشجویان صحبت خواهد کرد.

قرائت میثاق نامه استادان و دانشجویان دانشگاه تهران و تحویل پرچم دانشگاه از دست یک دانشجوی قدیمی به دست یک نودانشجو، از دیگر برنامه های این آیین خواهد بود.

گفتنی است، امسال نیز چون سال های قبل همزمان با برگزاری آیین ورودی برای نودانشجویان، همایشی تحت عنوان «خانه و دانشگاه» ویژه خانواده نودانشجویان، و با هدف آشنایی هر چه بیشتر والدین با محیط تحصیل دانشجویان و نیز تبادل نظر با مسئولان پردیس ها و دانشکده های مربوط در زمینه ارتقای کیفیت تعلیم و تربیت دانشجویان برگزار خواهد شد.  

* اطلاعیه نحوه شرکت نودانشجویان در آیین ورودی سال 1397 دانشگاه تهران

*همزمان با برگزاری آیین ورودی نودانشجویان برگزار می‌شود؛ همایش خانه و دانشگاه همزمان با برگزاری آیین ورودی نودانشجویان برگزار می‌شود

*در آیین ورودی نودانشجویان سال 97 دانشگاه تهران مطرح شد؛ دکتر نیلی احمدآبادی: ارتقای جایگاه بین‌المللی، کارآفرینی و مسئولیت و اخلاق حرفه‌ای در رأس برنامه های دانشگاه تهران است

 

 

 
 

رخدادهای ماه