اخبار

اخبار

یادداشتها

خبر درگذشت عالم فرزانه و متفکر متعهد، حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای دکتر داوود فیرحی، استاد برجسته دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران، موجی از غم و اندوه را در بین همکاران و دانشجویان آن فقید عزیز پدید آورد.
اداره کل امور دانشجویان و کارکنان شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان به میهن در پیامی اين روز بزرگ را تبریک گفت.
رئیس اداره امور موزه‌ها و فضاهای فرهنگی معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران به مناسبت يازدهمين سالگرد افتتاح خانه موزه مقدم طی یادداشتی به نقش و اهمیت موزه‌ها در حفظ تاریخ و تمدن و فرهنگ اقوام ایرانی اشاره کرد.
مدیرکل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران گفت: یکی دیگر از اقدامات مهم پیگیری سامانه‌سپاری امور فرهنگی و اجتماعی است که به زودی راه‌اندازی خواهد شد، همان سامانه جامع خدمات الكترونيک اداره كل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران خواهد بود.
مدیر کل تربیت بدنی دانشگاه تهران گفت: برنامه‌ریزی و امکان‌سنجی رشته‌هایی که قابلیت برگزاری مسابقات آن رشته‌ها به صورت آنلاین وجود دارد، به طور مرتب در حال پیگیری است.
فعالیت‌های تشکل‌های اسلامی دانشگاه تهران در دوران شیوع ویروس کرونا در این گزارش تشریح می‌شود.
دکتر مجید سرسنگی معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران درگذشت والده محترم سرکار خانم دکتر لیلا کرمی دبیر محترم شورای معاونان فرهنگی دانشکده‌ها و پردیس‌ها را با صدور پیامی تسلیت گفت.
دکتر مجید سرسنگی، معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران در پیامی آغاز سال تحصیلی را تبریک گفت. متن این پیام به این شرح است ...
دفاع هشت ساله ملت ایران، رویارویی با متجاوزانی بود که با حمایت استکبار جهانی قصد داشتند تا انقلاب نوپای مردم را درهم شکنند و ملتی را که صلابت و پایمردی خود را به رخ جهانیان کشیده بود ...
26 مرداد ماه یادآور خاطره شیرین بازگشت سرو قامتانی است که همواره در مسیر آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی گام برداشته اند...

رخدادهای ماه