UT
خدمات الکترونیکی
اخبــــار

آیین ورودی نودانشجویان

رئیس دانشگاه تهران با بیان اینکه بیشترین سهم اعضای هیئت علمی را در بین دانشگاه‌ها، دانشگاه تهران دارد، گفت: دانشگاه تهران در بین دانشگاه‌های کشور بالاترین رتبه جهانی را داشته و بیشترین چهره‌های ماندگار متعلق به دانشگاه تهران هستند و ما به خود می‌بالیم که مانند ۸۶ سال گذشته میزبان شما هستیم و امیدواریم هم چون جوانان فارغ‌التحصیل و دانشجوی این دانشگاه که در حوزه دفاع مقدس و دیگر حوزه‌ها آثار ماندگار برجای گذاشتند، شما هم محور توسعه پایدار کشور باشید.

بیشتر بدانید...
در ضلع غربی خیابان شانزده آذر، کمی بالاتر از سازمان مرکزی دانشگاه تهران، معتبرترین تالار تئاتر دانشگاهي کشور قرار دارد. تالار مولوی به عنوان تنها تالار تئاتر دانشگاهی ایران این افتخار را دارد . . . که در طول بیش از چهار دهه فعالیت مدوام خود، توانسته پذیرای اجراهای موفق دانشجویان و دانش آموختگان تئاتری باشد.
بیشتر بدانید...
معاونت فرهنگي دانشگاه تهران توجه به فرهنگ دانشگاهي، ترويج اخلاق حرفه‌اي و مسئوليت‌پذيري اجتماعي را سرلوحه تمام برنامه‌هاي خود قرار داده است. در اين راستا در سال 1396، اولين «همايش ملي دانشگاه اخلاق مدار» با حضور جمع کثيري از صاحب نظران اين حوزه برگزار شد.
بیشتر بدانید...