فراخوان اولین همایش علمی و جشنواره موزه‌های دانشگاهی کشور

۰۳ دی ۱۳۹۹ | ۰۹:۴۸ کد : ۱۴۷۳۶ اخبار
تعداد بازدید:۱۵
معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران به منظور برداشتن گامی مفید در راستای توسعه و ارتقای فرهنگ موزه‌های دانشگاهی کشور، «اولین همایش علمی و جشنواره ی موزه‌های دانشگاهی کشور» را در سه بخش رقابتی، نمایشگاهی و همایش علمی برگزار می‌کند.
فراخوان اولین همایش علمی و جشنواره موزه‌های دانشگاهی کشور

معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران، در نظر دارد به منظور برداشتن گامی مفید در راستای توسعه و ارتقای فرهنگ موزه‌های دانشگاهی کشور، «اولین همایش علمی و جشنواره ی موزه‌های دانشگاهی کشور» را در سه بخش رقابتی، نمایشگاهی و همایش علمی برگزار کند، تا ضمن بررسی علمی این موضوع  و مشارکت دادن جامعه علمی در ارتقای کمی و کیفی موزه های دانشگاهی، زمینه توسعه نظری و عملی موزه های دانشگاهی کشور را فراهم آورد.

 
علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و جهت  ثبت نام به سامانه همایش به آدرس unmuseums.ut.ac.ir مراجعه و با توجه به محورهای زیر نسبت به ارسال مقاله در سامانه همایش اقدام کنند:

-موزه‌های دانشگاهی و کارکردهای آن در جهان معاصر؛
-موزه‌های دانشگاهی و گردشگری علمی- فرهنگی؛
-موزه‌های دانشگاهی و مدیریت شهری؛
-موزه‌های دانشگاهی و توسعه پایدار؛
-نقش موزه‌های دانشگاهی در ارتقای علمی و فرهنگی دانشگاه؛
-موزه‌های دانشگاهی و روابط بین المللی؛

-موزه‌های دانشگاهی آینده 1400.

موضوعات جشنواره:

فیلم مستند (حداکثر ۳۰ دقیقه)
عکس 
نقاشی
طراحی 

تقویم برگزاری:

علاقه‌مندان تا  25 اسفند ماه برای ارسال آثار خود فرصت دارند.  همایش از روز دوشنبه 28 تا پنجشنبه 30 اردیبهشت ماه 1400 برگزار خواهد شد و آیین اختتامیه در روز پایانی جشنواره و همایش صورت می‌گیرد. 

گفتنی است مقالات پذیرفته شده در همایش با کد اختصاصی  ۰۰۲۰۱-۳۲۰۳۶ در ISC نمایه داده خواهد شد.

کلید واژه ها: جشنواره موزه های دانشگاهی کشور معاونت فرهنگی دانشگاه تهران


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.